Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

 Karolina Marchlewska – Kosmetolog
Karolina Marchlewska

Kosmetolog

Niezwykle pogodna i odpowiedzialna osoba dbająca o zadowolenie z efektów zabiegów oraz relaks i odprężenie klientek Yasumi. Wykwalifikowana kosmetolżka z pasją do pogłębiania kwalifikacji dzięki kursom i szkoleniom. Bardzo lubi gotować a jeszcze bardziej – piesze wędrówki.

W Instytucie zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej na twarz i cało oraz zabiegami modelującymi sylwetkę oraz relaksacyjnymi. Jej głównymi specjalnościami jest kosmetyka przeciwstarzeniowa, zabiegi laserowe oraz masaż twarzy (klientki twierdzą, że to talent – my wiemy, że również dużo pracy:-))

Prywatnie miłośniczka zwierząt ceniąca ciepło domowego ogniska. Zawsze pamięta o słowach Mai Angelou: Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli.

Dominika Bierda – Stylistka paznokci
Dominika Bierda

Stylistka paznokci

Tomasz Suława – Menadżer, Dietetyk
Tomasz Suława

Menadżer, Dietetyk

Specjalista dietetyki - absolwent Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu (kierunek dietetyka i żywienie w sporcie), zawodnik i instruktor karate Kyokushin (2dan); autor prac na temat żywienia i fizjologii wysiłku fizycznego.

W Instytucie Yasumi dba o troskliwą obsługę, konsultuje żywienie i aktywność fizyczną, dobiera odpowiednią strategię aby w zdrowiu osiągnąć optymalne rezultaty.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem