Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Regulamin

Zasady obowiązujące w gabinecie z uwagi na zagrożenie COVID-19
1. Prolongujemy realizację bonów podarunkowych, których termin przypadał w dniach od 15.03.2020r. do 31.05.2020 r. o co najmniej 2 miesiące. Jeżeli masz wątpliwości w tym zakresie napisz: walbrzych@yasumi.pl lub zadzwoń do recepcji.
2. Jeśli wykazujesz objawy infekcji (kaszel, katar, duszności), zostań w domu.
3. Jeżeli jesteś w trakcie kwarantanny lub ktoś z Twoich bliskich na niej przebywa, lub miałeś kontakt z osobą zarażoną, zostań w domu.
4. Wchodząc do salonu musisz mieć skutecznie zakryte usta i nos.
5. Po wejściu konieczna jest dezynfekcja dłoni w recepcji gabinetu.
6. Na terenie salonu obowiązuje zakaz używania, a nawet wyciągania telefonu komórkowego.
7. Do odwołania nie ma poczekalni. Nie możesz przychodzić z osobą towarzyszącą. Dotyczy to także dzieci.
8. Postaraj się być punktualnie na omówioną godzinę. Brak poczekalni wiąże się z czekaniem na zabieg na zewnątrz.
9. Do odwołania nie serwujemy żadnych napojów.
10. W przypadku obecności innego klienta, zachowaj odstęp 2 metrów oraz wymagane środki ochrony; maska i rękawiczki.
11. W miarę możliwości, preferujemy płatności bezgotówkowe i zdalne rejestracje na zabiegi.
12. Empatia i zrozumienie wspólnej sytuacji, pozwoli nam na wspólne dbanie o bezpieczeństwo.
Damy radę!
REGULAMIN YASUMI Instytut Zdrowia i Urody w Wałbrzychu
Instytut Zdrowia i Urody Tomasz Suława w Wałbrzychu zwany dalej „Instytutem Yasumi” ze stroną internetową https://walbrzych.yasumi.pl oraz siedzibą w Wałbrzychu przy Al. Wyzwolenia 15, 58-300 Wałbrzych; NIP: 886-236-04-33.
I Warunki ogólne
 1. Godziny otwarcia Instytutu Yasumi oraz informacje o dniach wolnych podane są na stronie internetowej Instytutu. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Instytut Yasumi jest nieczynny.

 2. Instytut Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.

 3. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Instytutu Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu. Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Instytut Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.

 4. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w salonie w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.

 5. Zakup usługi w Instytucie Yasumi jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Instytut Yasumi oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Instytutu Yasumi.

 6. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.

 7. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.

 8. Promocje i rabaty nie łączą się ze sobą, oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami prezentowymi. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności kartą bądź punktami partnerów współpracujących z Instytutem.

 9. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Instytucie usług lub kosmetyków.

 10. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Instytutu Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.

 11. Za usługi świadczone w Instytucie Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, voucherami, bonami i punktami firm współpracujących z Instytutem Yasumi lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem lub punktami, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem. Lista firm współpracujących umieszczona jest na stronie internetowej Instytutu Yasumi.

 12. Klient który dokonuje rezerwacji na wybrany zabieg w Instytucie Yasumi, otrzymuje sms/email z przypomnieniem. W przypadku klientów z włączoną opcją przedpłaty może to być również wiadomość z linkiem do płatności.

 13. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.

 14. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem, może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest jednak odwołanie wizyty z zachowaniem min. 5dni. Jeżeli pięciodniowe wyprzedzenie nie zostanie zachowane Instytut Yasumi ma prawo traktować usługę jako zrealizowaną. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem powtórnie nie przyjdzie na umówioną wizytę, Instytut Yasumi traktuje to jako usługę zrealizowaną – kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu lub vouchera o wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa"Konsultacja z zabiegiem" lub „...a może oczyszczanie twarzy?”, z bonu potrącane jest 150zł)

 15. W przypadku, gdy nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. Kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu. W przypadku rezerwacji online pojawi się stosowny komunikat oraz udostępniony zostanie link do płatności.

 16. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Instytutu Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

II Zasady korzystania z karnetów
 1. Termin zabiegów należy uzgodnić.

 2. Niewykorzystany zabieg przepada.

 3. Rezygnacja z zaplanowanego zabiegu może nastąpić najpóźniej 48 godzin przed zabiegiem.

 4. Karnety są imienne, przeznaczone do wykorzystania dla jednego właściciela.

 5. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, za zgodą obsługi, może dojść do zamiany terapii wykupionej w karnecie na inną (w tym wypadku ilość zabiegów będzie zależna od ceny karnetu i ilości zabiegów, które na nim pozostały).

 6. Każdy karnet ważny jest 1 miesiąc od daty wydania.

  Tylko w wyjątkowych sytuacjach, za zgodą managera Instytutu Yasumi, czas ten może ulec wydłużeniu.

III Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych
 1. Definicje: bon upominkowy, zwany dalej Bonem - bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę nabywany przez Klienta Instytutu, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną. InstytutInstytut Zdrowia i Urody YASUMI, w której nabywany i realizowany jest Bon.

 2. Bony upoważniają do skorzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem.

 3. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) pod numerem telefonu Instytutu (746662040), bądź osobiście w Instytucie.

 4. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

 5. Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia. Na prośbę Zamawiającego ważność może być przedłużona (opcja dostępna wyłącznie podczas składania zamówienia, nie obowiązuje po odbiorze lub wysyłce Bonu).

 6. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.

 7. W przypadku, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Bonu, Instytut nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.

 8. W przypadku, gdy wartość usługi przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.

 9. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.

 10. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Instytucie.

 11. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Instytucie.

 12. Bon może zostać zrealizowany wyłącznie w Instytucie, w którym został nabyty. Jeśli nabywca jest zainteresowany kupnem bonu do realizacji w innej/dowolnej placówce Yasumiprosimy o kontakt z menadżerem Instytutu.

 13. Bon może być wykorzystany do zapłaty za usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.

 14. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową (walbrzych@yasumi.pl) zarezerwowanej wizyty minimum 5 dni przed zaplanowanym terminem, z bonu potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa"Konsultacja z zabiegiem", z bonu potrącane jest 150zł).

 15. Sposób pakowania Bonu oraz zawarte w nim dodatki (gratisy) zależą od wartości Bonu i ustalane są indywidualnie.

 16. Ważność bonu w wyjątkowych sytuacjach może zostać wydłużona, po wcześniejszej zgodzie managera Instytutu Yasumi, oraz wskazaniu terminu wizyty, który nie podlega już dalszym zmianom. W tej sytuacji Instytut Yasumi pobiera dodatkową opłatę, wynoszącą 10% wartości bonu za przedłużenie o 1 miesiąc.

 17. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager Instytutu.

 18. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.

IV Zadatek na zabieg

W związku z potrzebą zapewnienia Państwu najwyższej jakości obsługi i zwiększenia ilości dostępnych terminów rezerwacji, wprowadziliśmy do naszego Instytutu Yasumi system zadatkowy, który stanowi potwierdzenie wizyty. Wielu klientów mimo potwierdzenia terminu nie stawia się na umówione wizyty – co powoduje niepotrzebne blokowanie terminów.

 1. Zadatek pobierany jest na rzecz wykonanego zabiegu.

 2. Zadatek pobierany jest w wybrane dni o największym obłożeniu, które ustala manager Instytutu Yasumi, a także każdorazowo w przypadku wizyty trwającej 2,5h oraz dłuższej oraz rezerwacji podwójnej.

 3. W przypadku rezerwacji wizyt w terminie określonym w punkcie 2 wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50zł za każdą rozpoczętą godzinę rezerwacji. Kwota zadatku będzie odjęta przy płatności za usługę.

 4. Zadatek należy wpłacić w terminie 24h od dokonania rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Brak wpłaty zadatku oznacza rezygnację z usługi.

 5. Opłata może być uiszczona w recepcji Instytutu Yasumi lub przelewem (dane do przelewu umieszczone są pod niniejszym regulaminem zadatków).

 6. W przypadku posiadania bonu podarunkowego kwotowego lub na konkretny zabieg, podczas rezerwacji, zadatek zostaje automatycznie pobrany z bonu, o czym informuje pracownik Instytutu Yasumi.

 7. O konieczności wpłaty zadatku podczas rezerwacji telefonicznej informuje pracownik Instytutu Yasumi. Przy rezerwacji online widoczny jest komunikat informujący o wymaganej wpłacie zadatku.

 8. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia wizyty drogą mailową (walbrzych@yasumi.pl) minimum 5 dni przed zaplanowanym terminem, zadatek przepada, a w przypadku posiadania bonu podarunkowego wartość bonu zostaje pomniejszona o kwotę zadatku.

 9. W przypadku przełożenia lub odwołania wizyty co najmniej 5 dni przed planowaną wizytą zadatek jest zwracany w sposób, w jaki wpłynął (gotówka, karta, przelew, pobranie z bonu) lub pozostaje do wykorzystania na poczet innych zabiegów (do indywidualnej decyzji klienta). W celu anulowania rezerwacji, należy w mailu (poznan@yasumi.pl) podać termin rezerwacji oraz nazwisko klienta. Zadatek zostanie zwrócony do 72h od zgłoszenia anulacji lub zmiany terminu wizyty.

Instytut Zdrowia i Urody
Tomasz Suława
Aleja Wyzwolenia 15
58-300 Wałbrzych
nr konta: 81 1050 1908 1000 0090 6798 3453
RODO – POLITYKA PRYWATNOŚCI, INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH W INSTYTUCIE ZDROWIA I URODY YASUMI W WAŁBRZYCHU
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy:
 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Zdrowia i Urody Tomasz Suława, Al. Wyzwolenia 15, 58-300 Wałbrzych pod nazwą handlową: YASUMI Instytut Zdrowia i Urody w Wałbrzychu.

 2. Twoje dane osobowe, w szczególności dane wrażliwe, chronione są z najwyższą starannością. W tym celu, wdrożyliśmy m.in. adekwatne procesy i procedury oraz środki mające to zapewnić.

 3. W YASUMI Instytucie Zdrowia i Urody w Wałbrzychu przetwarzane są takie dane osobowe jak na przykład: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, informacje o odbytych zabiegach itp. Zostaniesz o nie poproszona/y w trakcie rejestracji lub podczas wypełniania Karty Klienta.

 4. USŁUGA KOSMETYCZNA W YASUMI Instytut Zdrowia i Urody w Wałbrzychu

 1. USŁUGA NEWSLETTER

 1. FORMULARZ KONTAKTOWY

 1. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

 2. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

 3. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem